Go to Top

LPGTECH

LPGTECH Sp. z o.o. jest uznanym na świecie producentem podzespołów i kompletnych instalacji autogazu LPG/CNG. Firma kładzie duży nacisk na rozwój i doskonalenie własnych konstrukcji, począwszy od elementów mechanicznych przez sterowniki elektroniczne, kończąc na oprogramowaniu współpracującym z komputerami, tabletami i smartfonami. Wdrażając nowe produkty LPGTECH łączy nowatorskie rozwiązania z niezawodnością i funkcjonalnością, czyli łatwością montażu, obsługi i serwisu. Oferta produktowa LPGTECH to suma wiedzy i wieloletniego doświadczenia zespołu konstruktorów, jakości stosowanych komponentów i profesjonalizmu pracowników. Stały monitoring światowych trendów rozwoju pojazdów samochodowych wymusza ciągłe wdrażanie nowych technologii, które poddawane są szczegółowym badaniom w laboratorium badawczo-rozwojowym. Dzięki temu LPGTECH zapewnia klientom dostęp do sprawdzonych i zarazem najnowszych rozwiązań technicznych. Zgodnie z dewizą „Perfekcyjne Instalacje Autogazu” firma LPGTECH oferuje niezawodne produkty objęte wieloletnią gwarancją, których produkcja przebiega według norm systemu jakości ISO 9001.

W Laboratorium Badawczo-Rozwojowym LPGTECH tworzy nowe, zaawansowane technologicznie produkty, które wyróżniają się pod względem innowacyjności na rynku krajowym i międzynarodowym. Wysoce wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska oraz bogate zaplecze badawcze są gwarancją spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Unikatowe w skali europejskiej, autorskie połączenie hamowni podwoziowych z bardzo czułą i selektywną analizą spalin oraz szczegółowa analiza pracy silnika online, daje praktycznie nieograniczone możliwości badawcze wszystkich systemów zasilania pojazdów osobowych i ciężarowych z silnikami benzynowymi oraz diesla.

Laboratorium badawczo-rozwojowe jest istotnym wsparciem dla konstruktorów pracujących nad nowymi systemami autogazu, w tym wtrysku gazu w fazie ciekłej.

Jakie cechy posiadają instalacje i podzespoły autogazu produkowane przez firmę LPGTECH Sp. z o.o ?

  • Autorskie rozwiązania układów elektronicznych o wyjątkowych parametrach technicznych potwierdzone długotrwałymi ekstremalnymi testami.
  • Wyjątkowo zaawansowane oprogramowanie, które znakomicie współpracuje z najnowszymi sterownikami silników benzynowych.
  • Funkcje kontroli poprawności montażu i pracy instalacji gazowej w pojeździe pozwalające na bieżąco monitorować stan instalacji autogazu.
  • Nowatorskie systemy sterowania wtryskiem gazu pozwalające oszczędzać paliwo.
  • Innowacyjne układy mechaniki i elektromechaniki, które swymi parametrami zaskakują nawet ekspertów w branży.
  • Opatentowane rozwiązania umożliwiające bezawaryjną i długoletnią pracę instalacji autogazu.

Katalog produktowy 2015

Katalog2015

Katalog produktowy 2014

Katalog2014

Katalog produktowy 2013

 Katalog2013

Sterowniki serii TECH oraz wtryskiwacze TECH-DRAGON

Produkty LPGTECH w MOTOINTEGRATOR.PL

Pełna oferta produktów LPGTECH wraz z możliwością zamówienia usługi montażu systemu LPG w warsztacie partnerskim dostępna jest w serwisie MOTOINTEGRATOR.PL