Go to Top

NIEDŹWIEDŹ-LOCK – informacje ogólne

Blokady skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock® są montowane na stałe do nadwozia samochodu. Cechuje je nowoczesna i ergonomiczna budowa, a zarazem prostota obsługi. Zastosowanie odpowiedniej konstrukcji oraz dobranie najlepszych materiałów zwiększyły do maksimum odporność urządzenia na mechaniczną ingerencję. Trwałe zamocowanie za pomocą śrub i nakrętek zrywalnych uniemożliwia jego demontaż poza specjalistycznym warsztatem. Ważnym elementem blokady jest także zamek, chroniony przed rozwierceniem elementami hartowanymi. Blokowanie następuje poprzez wsunięcie sworznia, który uniemożliwia ruch drążka zmiany biegów na biegu wstecznym, a przy skrzyni automatycznej w pozycji P-parking.

bear-lockfotobueno_BEAR_LOCK_III_(23)

Celem jest maksymalne zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą oraz komfort użytkowania. Blokady Niedźwiedź-Lock® honorowane są przez towarzystwa ubezpieczeniowe i upoważniają do zniżki Auto-Casco.

Od ponad 35 lat blokady skrzyni biegów Niedźwiedź-Lock® zabezpieczają pojazdy przed kradzieżą, zapewniając ich właścicielom poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wyróżnia je innowacyjność oraz indywidualne podejście do każdego z aut. Produkty projektowane są tak, aby zapewnić maksymalną ochronę przed kradzieżą, przy czym ich montaż nie wymaga ingerencji w konstrukcję samochodu oraz doskonale komponują się z wnętrzem samochodu. Oznacza to brak ryzyka utraty gwarancji. W swojej ofercie posiadamy zabezpieczenia w postaci 2500 blokad. Lista ta jednocześnie jest stale poszerzana o nowe modele. Potwierdzeniem skuteczności oraz wysokiej jakości jest fakt, że blokady Niedźwiedź-Lock® dostępne są w magazynach oryginalnych części większości producentów aut. Obecnie ponad połowa produkcji jest eksportowana do 24 krajów na 4 kontynentach. Na rynkach zagranicznych produkty te obecne są pod nazwą „BEAR-LOCK®” i pod taką nazwą należy ich szukać w IC Katalogu.