Go to Top

Opony SUV I OFF ROAD w ofercie Inter Cars SA

Oferta działu off-road  Inter Cars SA to nie tylko wyciągarki, zwieszenia, snorkele i akcesoria ale również kompletna  propozycja ogumienia do aut terenowych. Dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach, znane wszystkim  którzy opuszczają utwardzone drogi opony BF GOODRICH z bieżnikiem KM2 oraz nowość  w  Inter Cars SA opony MT (MUD TERRAIN) producentów FEDERAL i NANKANG, które zaczynają być coraz popularniejsze na drogach i bezdrożach. Dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach do aut terenowych.

Firma FEDERAL TIRE założona w 1954 roku współpracowała z takimi liderami jak BRIDGESTONE CORPORATION czy SUMITOMO RUBBER INDUSTRIES czyli DUNLOP. Pozwoliło jej to zdobyć niezbędne doświadczenie oraz możliwości techniczne do produkcji własnych opon marki „FEDERAL” dostępnych u dystrybutorów w ponad stu krajach na całym świecie.

FEDERAL COURAGIA M/T jest uniwersalną oponą terenową zaprojektowaną na wymagające wyprawy off-roadowe gdzie możemy spotkać błoto, śnieg kamienie, żwir czy skaliste podłoże. Bardzo skuteczna w terenie dzięki mocnej, dużej i agresywnie zachodzącej na boki kostce bieżnika jest jednocześnie odporna na uszkodzenia, przetarcia i przebicia. Pewność nie zmiennych osiągów oraz zdolność do samooczyszczania bieżnika daje unikalne zaprojektowanie stopniowanych krawędzi kostek i dodatkowy profilowany rowek. Wysokie parametry trakcyjne na drodze osiągnięto dzięki środkowej płaskiej części bieżnika ze szczegółowo dopracowanymi klockami centralnymi o unikalnym kształcie. Opony FEDERAL COURAGIA M/T produkowane są we wszystkich popularnych rozmiarach i świetnie pasują do większości  samochodów terenowych spotykanych na naszych drogach i bezdrożach.

federal2 federal1

Następną nowością w ofercie działu OFF-ROAD są opony M/T firmy NANKANG. Powstała w 1959 na Tajwanie NANKANG RUBBER TIRE CORP .LTD  jest uznanym producentem opon motocyklowych, samochodowych a także opon lotniczych  (wyposaża w swoje opony m.in. lotnictwo sił powietrznych Tajwanu).

 

Nankang FT-9 jest terenową oponą radialną  M/T o zaawansowanej konstrukcji. Wydłużone klocki bieżnika, charakterystyczne zamki, duże przestrzenie między klockowe wspomagają samooczyszczenie a dodatkowe występy na ściankach bocznych wspomagają trakcje w błotnistym terenie. Prawdziwy błotny wojownik.

nankang_ft-9_2nankang_ft-9_1

Nankang MUDSTAR jest najnowszą terenową konstrukcją M/T firmy. Charakteryzuje się solidną odporną na przebicia czy przetarcia grubą kostką bieżnika. Szerokie odstępy ułatwiają samooczyszczanie. Bardzo dobrze sprawuje się na kamienistym czy skalnym podłożu, praca w błocie czy na leśnych, poprzecinanych korzeniami drzew dróżkach nie stanowi dla „błotnej gwiazdy” problemu.

mudstar mudstar_n889

Obie opony dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach, praktycznie od ręki do wszystkich aut terenowych. Opony FEDERAL i NANKANG posiadają pełną homologację drogową P.O.R (Professional Off-Road) dla opon terenowych do zastosowań profesjonalnych. Spełniają także wyśrubowane normy dla opon terenowych dopuszczonych na drogi publiczne.

Zapraszamy na naszą stronę http://www.ic4x4.pl/katalog-produktow/opony/ na której zawarliśmy więcej informacji o samych oponach oraz o wciąż powiększającej się ofercie działu IC OFF ROAD.

, , , , , , ,