Go to Top

Promocje

Opony SUV I OFF ROAD w ofercie Inter Cars SA

Oferta działu off-road  Inter Cars SA to nie tylko wyciągarki, zwieszenia, snorkele i akcesoria ale również kompletna  propozycja ogumienia do aut terenowych. Dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach, znane wszystkim  którzy opuszczają utwardzone drogi opony BF GOODRICH z bieżnikiem KM2 oraz nowość  w  Inter Cars SA opony MT (MUD TERRAIN) producentów FEDERAL i NANKANG, które zaczynają być coraz popularniejsze na drogach i bezdrożach. Dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach do aut terenowych.

Firma FEDERAL TIRE założona w 1954 roku współpracowała z takimi liderami jak BRIDGESTONE CORPORATION czy SUMITOMO RUBBER INDUSTRIES czyli DUNLOP. Pozwoliło jej to zdobyć niezbędne doświadczenie oraz możliwości techniczne do produkcji własnych opon marki „FEDERAL” dostępnych u dystrybutorów w ponad stu krajach na całym świecie.

FEDERAL COURAGIA M/T jest uniwersalną oponą terenową zaprojektowaną na wymagające wyprawy off-roadowe gdzie możemy spotkać błoto, śnieg kamienie, żwir czy skaliste podłoże. Bardzo skuteczna w terenie dzięki mocnej, dużej i agresywnie zachodzącej na boki kostce bieżnika jest jednocześnie odporna na uszkodzenia, przetarcia i przebicia. Pewność nie zmiennych osiągów oraz zdolność do samooczyszczania bieżnika daje unikalne zaprojektowanie stopniowanych krawędzi kostek i dodatkowy profilowany rowek. Wysokie parametry trakcyjne na drodze osiągnięto dzięki środkowej płaskiej części bieżnika ze szczegółowo dopracowanymi klockami centralnymi o unikalnym kształcie. Opony FEDERAL COURAGIA M/T produkowane są we wszystkich popularnych rozmiarach i świetnie pasują do większości  samochodów terenowych spotykanych na naszych drogach i bezdrożach.

federal2 federal1

Następną nowością w ofercie działu OFF-ROAD są opony M/T firmy NANKANG. Powstała w 1959 na Tajwanie NANKANG RUBBER TIRE CORP .LTD  jest uznanym producentem opon motocyklowych, samochodowych a także opon lotniczych  (wyposaża w swoje opony m.in. lotnictwo sił powietrznych Tajwanu).

 

Nankang FT-9 jest terenową oponą radialną  M/T o zaawansowanej konstrukcji. Wydłużone klocki bieżnika, charakterystyczne zamki, duże przestrzenie między klockowe wspomagają samooczyszczenie a dodatkowe występy na ściankach bocznych wspomagają trakcje w błotnistym terenie. Prawdziwy błotny wojownik.

nankang_ft-9_2nankang_ft-9_1

Nankang MUDSTAR jest najnowszą terenową konstrukcją M/T firmy. Charakteryzuje się solidną odporną na przebicia czy przetarcia grubą kostką bieżnika. Szerokie odstępy ułatwiają samooczyszczanie. Bardzo dobrze sprawuje się na kamienistym czy skalnym podłożu, praca w błocie czy na leśnych, poprzecinanych korzeniami drzew dróżkach nie stanowi dla „błotnej gwiazdy” problemu.

mudstar mudstar_n889

Obie opony dostępne we wszystkich popularnych rozmiarach, praktycznie od ręki do wszystkich aut terenowych. Opony FEDERAL i NANKANG posiadają pełną homologację drogową P.O.R (Professional Off-Road) dla opon terenowych do zastosowań profesjonalnych. Spełniają także wyśrubowane normy dla opon terenowych dopuszczonych na drogi publiczne.

Zapraszamy na naszą stronę http://www.ic4x4.pl/katalog-produktow/opony/ na której zawarliśmy więcej informacji o samych oponach oraz o wciąż powiększającej się ofercie działu IC OFF ROAD.

QUICK FIST – gumowe uchwyty

Quick Fist to gumowe uchwyty „szybkiego wypięcia”. Jest to grupa ośmiu gumowych uchwytów w różnych rozmiarach służących do łatwego i szybkiego mocowania do powierzchni stałych, przedmiotów typu: łopaty, siekiery, gaśnice, szakle, podnośniki typu Hi-Lift Jack, latarki, wędki, bosaki, kanistry, skrzynie wyprawowe, lodówki samochodowe i inne. Wykonane ze specjalnego gatunku gumy, wtryskiwanej pod wysokim ciśnieniem.

Uchwyty Quick Fist są odporne na promienie UV, niskie i wysokie temperatury oraz słoną wodę. Łatwość montażu i niesamowita wręcz funkcjonalność spowodowały dużą popularność produktów Quick Fist wśród off-roaderów, straży pożarnych, wojska, producentów pojazdów specjalnych oraz łodzi i jachtów.

Więcej informacji na stronie http://www.ic4x4.pl/katalog-produktow/quickfist/

Produkty QUICK FIST w motointegrator.pl

Pełna oferta produktów QUICK FIST dostępna jest w serwisie mi-logo

Sportowe przewody hamulcowe w oplocie Hel Performance

W przeciwieństwie do gumowych przewodów hamulcowych, stosowanych w większości samochodów, przewody hamulcowe HEL nie są kompromisem pomiędzy ceną a jakością. Od teflonowego rdzenia przewodu poprzez stalowy oplot i osłaniającą go koszulkę po zaciśnięte na przewodzie końcówki ze stali nierdzewnej – wszystko wykonane jest precyzyjnie i z najlepszej jakości materiałów.
Nie znajdziesz tu końcówek z miękkiej stali, które z czasem mogą pokrywać się rdzą ani z aluminium wrażliwego na zjawisko korozji elektrolitycznej. Tylko najlepsze materiały mogą zapewnić wytrzymałość i wydajność, jakiej oczekujesz od każdego elementu układu hamulcowego Twojego samochodu.
Jakie korzyści dają nam przewody w stalowym oplocie?

 • Przewody nie zwiększają swojego obwodu w trakcie hamowania co oznacza, że cała energia z pedału hamulca przekazywana jest na klocki hamulcowe.
 • Hamowanie jest bardziej precyzyjne, a pedał hamulca wyraźnie twardszy.
 • Każde dociśnięcie pedału hamulca powoduje odczuwalne zwiększenie siły hamowania.

Końcówki z wysokiej jakości stali nierdzewnej nie ulegające korozji, co zapewnia łatwość demontażu po długim czasie użytkowania.

Pobierz katalog:
- w formie pliku excel
- w pliku PDF

Kit-white_0001 Kit-white_0008 Kit-white_0005

Nowość w ofercie – lubryfikator 4GAS

Mało kto wie, co tak na prawdę znajduje się w butelce z oleistym płynem montowanej pod maską samochodu. Zawiera ona to, czego nie ma w sobie gaz, a co z punktu widzenia żywotności elementów silnika, jest niezbędne po zmianie rodzaju zasilania z benzyny na LPG.

Lubryfikator i lubryfikacja – kilka słów wyjaśnień
Lubryfikator dozuje płyn o specjalnie dobranym składzie, który ma za zadanie chronić zawory i gniazda przed wypaleniem podczas pracy na paliwie LPG / CNG. Stosuje się go jako środek przedłużający sprawność części, które podczas wykonywania pracy osiągają bardzo wysokie temperatury. Wiele nowoczesnych silników podczas zasilania gazem wymaga dodatkowej ochrony. Właściwie dozowany płyn poprawia chłodzenie, utrzymuje w czystości i smaruje górną części cylindrów. Po użyciu dodatku, na zaworze i gnieździe powstaje „poduszka” ochronna, dzięki której nie dochodzi do przyspieszonego zużycia gniazda zaworowego.

Lubryfikator 4gas – spełnienie oczekiwań profesjonalistów
W odpowiedzi na oczekiwania rynkowe, INTER CARS S.A. wprowadza do sieci sprzedaży zestaw lubryfikujący 4gas zapewniający doskonałą jakość produktu potwierdzoną certyfikatem ISO-9001 wydanym przez TUV. W porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami, system ten jest dużo tańszy, a pełni taką samą funkcję jak inne tego typu rozwiązania.

Lubryfikator 4gas może być instalowany we wszystkich pojazdach zasilanych LPG lub CNG: samochodach osobowych, ciężarowych, wózkach widłowych itp.. Zestaw zawiera wszystkie wymagane elementy oraz instrukcję umożliwiającą łatwą instalację. Jest także ekonomiczny w eksploatacji – napełnienie zbiornika 500ml płynu po właściwym wyregulowaniu dozownika zapewnia ochronę silnika przez ok. 5 000 km.

Lubryfikator 4gas ma charakter uniwersalny i dopasowany jest do specyficznych wymagań nowoczesnych silników, przez co może z powodzeniem zastąpić dotychczas stosowane systemy.

Korzyści płynące z stosowania płynów lubryfikujących:

 • smarują i oczyszczają nagrzane i wysuszone ściany zaworów, zapewniając utrzymanie normalnego poziomu chłodzenia gniazda zaworu
 • zmniejszają wypalanie gniazd zaworów
 • usuwają nagar znajdujący się w komorze spalania i zapobiegają osadzaniu się nowego
 • utrzymują niską emisję poziomu spalin (w szczególności CO)
 • zmniejszają zużycie elementów silnika
 • zapewniają lepszą ekonomikę zużycia paliwa

Indeks pod jakim dostępny jest lubryfikator 4GAS: LPG VSKIT

Płyny jakie możemy zastosować w Lubryfikatorze 4gas z oferty IC:

 • LPG VS 1L – PŁYN DO LUBRYFIKATORA 1L – ESGI
 • LPG VS 5L – PŁYN DO LUBRYFIKATORA pojemnik 5L – ESGI
 • LPG FV500ME – PŁYN DO LUBRYFIKATORA 0,5L – FLASHLUBE
 • LPG FV1LE – PŁYN DO LUBRYFIKATORA 1L – FLASHLUBE
 • LPG FV2.5LE – PŁYN DO LUBRYFIKATORA 2,5L – FLASHLUBE
 • LPG FV5LE – PŁYN DO LUBRYFIKATORA 5L – FLASHLUBE

Lubryfikacja w MOTOINTEGRATOR.PL

Pełna oferta lubryfikatorów oraz płynów do lubryfikacji wraz z możliwością zamówienia usługi montażu/wymiany lub serwisu tych produktów w warsztacie partnerskim dostępna jest w serwisie MOTOINTEGRATOR.PL