Go to Top

DEFA WarmUp – informacje ogólne

DEFA-WarmUp-prezentacja

DEFA WarmUp to kompletny układ ogrzewania pojazdu. DEFA WarmUp składa się z ładowarki akumulatora, ogrzewacza wnętrza, sterownika czasowego, specjalnego podgrzewacza silnika oraz przewodów i przyłączy.
Poszczególne komponenty systemu mają własne nazwy tj:

  • Sterownik czasowy = SmartStart™ / Futura
  • Ładowarka akumulatora = MultiCharger
  • Ogrzewacz wnętrza = Termini™ / Termina
  • Podgrzewacz silnika = SafeStart
  • Przewody przyłączeniowe = GreenLink

DEFA WarmUp zapewnia ciepły i gotowy do rozruchu samochód, oferując komfort jazdy osiągany zwykle przez pojazd dopiero po przejechaniu kilku kilometrów. DEFA WarmUp gwarantuje kierowcy wygodny, skuteczny i ekologiczny sposób na posiadanie pojazdu, który w momencie wsiadania gwarantuje ciepło i komfort w pierwszych minutach podróży.

DEFA WarmUp to łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika system sterowany za pomocą ręcznego nadajnika SmartStart™ lub zamontowanego na stałe sterownika czasowego Futura. W każdych warunkach pogodowych i przez całą zimę, za pomocą kilku przycisków kierowca jest w stanie zapewnić skuteczny rozruch silnika, przyjemną temperaturę w kabinie pojazdu, nieoszronione szyby i całkowicie naładowany akumulator. Ekologiczne pojazdy są coraz bardziej cenione przez producentów i kierowców, szczególnie w obliczu faktu, że ustawodawstwo UE ustanawia coraz surowsze dyrektywy w sprawie maksymalnych dozwolonych wartości substancji szkodliwych emitowanych przez silniki spalinowe. Zimny silnik, nawet najbardziej nowoczesny, wydziela dużo składników toksycznych oraz zużywa więcej paliwa. Tylko ciepły silnik jest w stanie szybko rozgrzać katalizator i redukując tym samym ilość substancji szkodliwych. Oprócz tego ciepły silnik zużywa znacznie mniej paliwa, szybciej się uruchamia oraz mniej zużywa co wydłuża żywotność jednostki.

Ogrzewanie DEFA - pełna oferta na MOTOINTEGRATOR.PL

Pełna oferta produktów DEFA wraz z możliwością zamówienia usługi montażu w warsztacie partnerskim dostępna jest w serwisie mi-logo