Go to Top

LPGTECH seria TECH-200

Seria 200 to nowoczesne sterowniki mikroprocesorowe z 48-pinową wiązką, przeznaczone do silników maksymalnie 4-cylindrowych.Łączą zaawansowaną technologię z ergonomią. Procesor sterujący autokalibracją, autoadaptacją oraz systemem ciągłego monitorowania i korekt zamknięty jest w niewielkiej obudowie z tecamidu o wymiarach 114 x 140 x 36 mm. Materiał ten ma identyczne właściwości jak tradycyjna obudowa aluminiowa. Dzięki temu komputer jest mały, lekki i można go z łatwością zamontować w każdym samochodzie.

Standardowa wersja TECH-204 zawiera wszystkie wymienione wyżej funkcje i zabezpieczenia gwarantując doskonałą jakość i osiągi. Autokalibracja i ustawienie systemu nie powinny zająć użytkownikowi więcej niż kwadrans. Funkcja zaawansowanej autoadaptacji gwarantuje bezproblemowe działanie instalacji gazowej monitorując bieżącą pracę systemu oraz, jeśli to konieczne, korygując czasy wtrysku gazu.

Wersja rozszerzona TECH-224 to dużo lepszy procesor sterownika, pozwalający na jeszcze sprawniejszą kontrolę nad całą instalacją oraz obsługę dodatkowych funkcji oprogramowania, takich jak pomiar temperatury sterownika, obsługa zamrożonych ramek i szybszy oscyloskop. Poza tym pomiary czasów wtrysków są jeszcze dokładniejsze niż w wersji standardowej.
Dodatkowym atutem sterownika TECH-224 jest wzbogacenie oprogramowania o drugi suwak, który umożliwia zmianę składu mieszanki na wolnych obrotach bez potrzeby przeprowadzenia ponownej auto-kalibracji oraz nieulotna pamięć błędów, pozwalająca na trwałe zapisanie w sterowniku informacji o dokładnych okolicznościach wystąpienia danego błędu.

  • Sterownik wtrysku gazu LPG/CNG
  • Obsługa wtrysku gazu do 4 cylindrów
  • Autodiagnoza, wykrywanie błędów i usterek montażu
  • Algorytm TECH + automatyczny system korekt (adaptacja)
  • Pełne zabezpieczenie przeciwzwarciowe i przeciążeniowe
  • Oprogramowanie konfiguracyjne z opcjami TECH i STANDARD
  • Obudowa kompozytowa

Nazwa
Seria TECH-200

Zastosowanie
samochody z silnikami do 4 cyl.